Македонски | Shqip | English |

Денес 21:10 Куќи/Вили , Битола

NAMESTEN SPRAT OD KUKA 70m2 VO BITOLA

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 21:08 Куќи/Вили , Битола

NAMESTEN SPRAT OD KUKA 70m2 VO BITOLA

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:37 Автомобили , Битола

Fiat Uno -00

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 14:34
Линк
Автомобили , Битола

MAZDA RX-8

5 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 13:27 Автомобили , Битола

RENAULT ESPACE

216 000 МКД Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:27 Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ E300 HYBRID

34 599 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:20 Автомобили , Битола

Toyota Yaris 14 D4D

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:48 Автомобили , Битола

JAGUAR S-TYPE EXECUTIVE 2.7D V6 BI TURBO

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:32 Автомобили , Битола

Audi Q3 tdi so 25000km kako nov

26 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 10:09 Автомобили , Битола

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:31 Куќи/Вили , Битола

Kujka vo odlicna sostojba

Број на соби: 3
Површина: 200
Денес 08:18 Автомобили , Битола

Peugeot 206

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:12 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL VECTRA GTS 1.9CDTI NAVI XENON TEMPOMAT

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:09 Претпријатие Автомобили , Битола

HONDA ACCORD 2.2 i-CTDI EXECUTIVE

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:08 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT LEON 1.9TDI 105KS MODEL -07 133 500KM

4 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 08:08 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL VECTRA 1.9CDTI -06 COSMO KOZA XENON PDC

4 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:08 Претпријатие Автомобили , Битола

FORD FOCUS 1.8TDCI MODEL -07 TITANIUM KOZA

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:38 Автомобили , Битола

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток