Македонски | Shqip | English |
14 мар. 12:15 Автомобили , Битола

HYUNDAI TUCSON MOZNA E I ZAMENA

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
10 дек. 22:23 Автомобили , Битола

Hyundai Tucson

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 18:51 Автомобили , Битола

Hyundai Tucson CRDI 2.0 115KS

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток