Македонски | Shqip | English |
06 мај 15:00 Автомобили , Битола

Land Rover Defender -97 WEBASTO ZAMENA

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
30 мар 12:21 Автомобили , Битола

LAND ROVER DEFENDER 110 -98

8 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
12 јан 12:07 Автомобили , Битола

LAND ROVER DEFENDER -98

8 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток