Македонски | Shqip | English |
01 јул 02:27 Автомобили , Битола , Новаци

Mercedes Benz c 250 mozna e zamena

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг 12:11 Автомобили , Битола

Mercedes C 250 -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар 15:43 Автомобили , Битола

MERCEDES C250D AVTOMATIK KLIMA

1 950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул 18:15 Автомобили , Битола

MERCEDES C 250 TURBO DIESEL -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг 16:08 Автомобили , Битола

Mercedes C 250 TD -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар 01:29 Автомобили , Битола

Mercedes Benz C250TD odlicen-98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток