Македонски | Shqip | English |
11 јул 23:22 Автомобили , Битола

Opel Vectra

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 20:29 Автомобили , Битола

Opel Vectra 1.9 CDTI dizel -05 so koza EKSTRA

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев 15:34 Автомобили , Битола

Opel Vectra 1.9 CDTI

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан 19:53 Автомобили , Битола

Opel Vectra super sostojba

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт 19:53 Автомобили , Битола

Opel Vectra B 2.0 dti

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 сеп 08:10 Автомобили , Битола

Opel Vectra B 2.0 dti

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 сеп 23:42 Автомобили , Битола

Opel Vectra

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
26 мар 15:16 Автомобили , Битола

Opel Vectra

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев 14:50 Автомобили , Битола

Opel Vectra mozi zamena za pomal avto

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
04 ное 19:24 Автомобили , Битола

Opel Vectra 1.7 TD Isuzu -96 REG CELA GOD ITNO

990 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
15 авг 16:41 Автомобили , Битола

Opel Vectra 1.8 -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг 17:15 Автомобили , Битола

Opel Vectra 2.2 -02

3 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
19 јун 11:59 Автомобили , Битола

Opel Vectra A -93

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан 14:27 Автомобили , Битола

Opel Vectra -95

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
14 дек 15:35 Автомобили , Битола

OPEL VECTRA B 2.0DI 82KS-99REG.DO 10.2016 MOZI ZAM

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
23 ное 06:43 Автомобили , Битола

Opel Vectra -97

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
11 јул 23:58 Автомобили , Битола

OPEL VECTRA 2.5 V6 BENZIN -97 AVTOMATIK MENU

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
10 јун 08:08 Автомобили , Битола

Opel Vectra -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 11:30 Автомобили , Битола

Opel Vectra1.6 a test plin redizajnMOZNA ZAMENA-00

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр 16:48 Автомобили , Битола

OPEL VECTRA 1.6-16v -97

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар 10:22 Автомобили , Битола

Opel Vectra so a-test plin -00 mozna zamena

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев 22:20 Автомобили , Битола

OPEL VECTRA -98 ITNO

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев 22:36 Автомобили , Битола

Opel Vectra registriran so plin atestiran -95

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
20 фев 19:27 Автомобили , Битола

OPEL VECTRA 18i -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев 23:47 Автомобили , Битола

Opel Vectra b klasa 2.2 -02

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан 14:09 Автомобили , Битола

OPEL VECTRA 1.6 16V SO A-Test Plin -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток