Македонски | Shqip | English |
03 дек 10:08 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 74KW 101KS 7 SEDISTA

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек 21:43 Автомобили , Битола

Opel Zafira vo super sostojba -01

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр 17:17 Автомобили , Битола

Opel Zafira 2.2 moze i zamena za Golf

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток