Македонски | Shqip | English |
04 јул 15:36 Претпријатие Автомобили , Битола

VW POLO 1.2 12V -04 47 KW 64 KS

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
04 мај 00:32 Автомобили , Битола

Volkswagen Polo

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
25 јан 16:09 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
16 ное 08:12 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 odlicno zacuvano

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт 19:15 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 Trendline -08

4 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
04 сеп 16:58 Автомобили , Битола

VW Polo 1.9 SDI

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг 18:24 Автомобили , Битола

VW POLO 1.4 TDI ekonmicno odrzano i po ekstra cena

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул 00:50 Автомобили , Битола

VW Polo 1.9 SDI

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун 19:06 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун 23:52 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр 12:07 Автомобили , Битола

VW Polo 1.4TDI po najpovolna cena

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар 16:29 Автомобили , Битола

VW POLO 1.4

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар 15:17 Автомобили , Битола

VW POLO 1.2 Klima 100.000 km

4 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
30 окт 16:55 Автомобили , Битола

VW POLO -12

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
06 авг 14:08 Автомобили , Битола

VW POLO 1.9 TDI 101ks FULL OPREMA KLIMATRONIK -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар 10:41 Претпријатие Автомобили , Битола

VW POLO 1.4 MPI FULL OPREMA KLIMA SERVISIRA -98

1 199 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев 18:16 Автомобили , Битола

VW Polo -02 kako novo

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
11 ное 15:22 Автомобили , Битола

VW Polo 1.4 16v kako novo -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
21 окт 11:34 Автомобили , Битола

VW POLO -06

Година: 2006
Километража: 35 000 - 39 999
16 сеп 20:34 Автомобили , Битола

VW POLO 1.4 AUTOMATIC -96

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
11 сеп 11:40 Автомобили , Битола

VW Polo 1.0 -99

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул 07:49 Автомобили , Битола

VW Polo 1.4 Tdi klima -07

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун 11:27 Автомобили , Битола

VW Polo -98 registrirana

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр 11:42 Автомобили , Битола

VW Polo 1.9 SDI -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар 19:22 Автомобили , Битола

VW Polo super sostojba - 93

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
27 фев 11:42 Автомобили , Битола

VW POLO 1.0 MPI - 00

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток