Македонски | Shqip | English |

Денес 00:38 Автомобили , Битола

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:33 Автомобили , Битола

Toyota Corolla Verso

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 22:58 Автомобили , Битола

Renault Megane

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:04 Автомобили , Битола

Zastava 750 Fico

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 19:41 Автомобили , Битола

PEUGEOT 206 KAKO NOV

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 18:25 Автомобили , Битола

Audi A4 tdi

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:05 Автомобили , Битола

AUDI A4 1.9 TDI 81 kw 110 ks MOZI I ZAMENA

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:30 Автомобили , Битола

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:32 Автомобили , Битола

VW PASSAT 2.0 HIGHLINE TDI -15

23 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 13:49 Автомобили , Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 FULL

2 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:00 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN NA UL PARTIZANSKA

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Кон почеток