Македонски | Shqip | English |
09 мај 21:57 Автомобили , Битола

Audi 80 b4 2.0 e

1 800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 11:53 Автомобили , Битола

AUDI 80 B4 BENZIN PLIN KLIMA -94

1 650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев 01:07 Автомобили , Битола

AUDI 80 B-3

1 000 ЕУР

Година: 1987
Километража: 20 000 - 24 999
22 мај 08:28 Автомобили , Битола

Audi 80 1.9 tdi b4 -94

1 499 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток