Македонски | Shqip | English |
13 авг 12:48 Автомобили , Битола

BMW 323 CI CABRIO -01 MOZI I ZAMENA EKSTRA

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул 19:54 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW 323 CI -00

5 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток