Македонски | Shqip | English |
Денес 09:36 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C3 PLURIEL MOZI ZAMENA

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт 19:20 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C3 PLURIEL MOZE ZAMENA

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
30 сеп 13:59 Автомобили , Битола

Citroen C3 1.4 HDI

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 јул 09:34 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C3 14 BENZIN PLURIEL SUPER SOSTOJBA

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
30 мар 23:34 Автомобили , Битола

Citroen C2 1.6 131hp VTR

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 85 000 - 89 999
09 јун 17:13 Автомобили , Битола

Citroen C3 i Renault Laguna -03

Година: 2003
Километража: 85 000 - 89 999
Кон почеток