Македонски | Shqip | English |
09 мај 18:14 Автомобили , Битола

CITROEN C4 1.6 e-HDI -12

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
06 мај 15:48 Автомобили , Битола

CITROEN C4 -07 god 1.4 Atestiran Plin

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
30 апр 20:12 Автомобили , Битола

Citroen C4 vo perfektna sostojba

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
02 апр 08:56 Автомобили , Битола

CITROEN C4 1.6HDI 90KS EXCLUSIVE

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр 18:44 Автомобили , Битола

CITROEN C4

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
03 ное 15:27 Автомобили , Битола

CITROEN C4 -05

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
06 апр 14:24 Автомобили , Битола

CITROEN C4 -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
06 апр 14:16 Автомобили , Битола

Citroen C4 benzin -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток