Македонски | Shqip | English |
16 јан 14:27 Автомобили , Битола

Citroen C5 Itno

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул 20:18 Автомобили , Битола

CITOREN C5 EXCLUSIVE AUTOMATIC MOZE I ZAMENA

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
11 апр 11:24 Автомобили , Битола

Citroen C5 mozna e zamena

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 09:25 Автомобили , Битола

Citroen C5 -01

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар 17:50 Автомобили , Битола

Citroen C5 -02 vo odlicna sostojba

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток