Македонски | Shqip | English |
29 мај 19:02 Автомобили , Битола

Citroen SAXO 1.0 Atest plin registrirano do 2019

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 21:45 Автомобили , Битола

CITROEN SAXO 1.4 VTS

111 111 МКД

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун 08:12 Автомобили , Битола

CITROEN SAXO 1.4 VTS

95 000 МКД

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек 10:01 Автомобили , Битола

Citroen Saxo 1.1 i benzin

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев 18:21 Автомобили , Битола

Citroen Saxo 1.1 benzin -98 registriran

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток