Македонски | Shqip | English |
21 фев 14:23 Автомобили , Битола

se prodava pikap fiat fiorino

8 000 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев 09:31 Автомобили , Битола

Pick up Fiat Fiorino

50 000 МКД

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
12 фев 03:30 Автомобили , Битола

Fiat Fiorino

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
21 ное 16:22 Автомобили , Битола

FIAT Fiorino 1.7d -94 ITNO

590 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток