Македонски | Shqip | English |
24 авг 22:19 Претпријатие Автомобили , Битола

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIZEL -07

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 16:11 Автомобили , Битола

Fiat Grande Punto Dynamic 1.4 Benzin

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
10 фев 16:48 Автомобили , Битола

Fiat Grande Punto 1.4 Sport 95ks

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 ное 15:35 Автомобили , Битола

Fiat Grande Punto -07

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев 15:14 Автомобили , Битола

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 90ks - 06

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток