Македонски | Shqip | English |
Денес 13:43 Автомобили , Битола

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 SO PLIN

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
10 ное 15:35 Автомобили , Битола

Fiat Grande Punto -07

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев 15:14 Автомобили , Битола

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 90ks - 06

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток