Македонски | Shqip | English |
27 апр 01:28 Претпријатие Автомобили , Битола

Fiat Linea Full Oprema -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
10 дек 19:17 Автомобили , Битола

Fiat Linea Full Extra -10

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток