Македонски | Shqip | English |
22 мар 12:04 Претпријатие Автомобили , Битола

Fiat Uno

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 70 000 - 74 999
22 окт 18:37 Автомобили , Битола

Fiat Uno -95

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
13 апр 21:37 Автомобили , Битола

Fiat Uno -00

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток