Македонски | Shqip | English |
Денес 18:23 Претпријатие Автомобили , Битола

FORD FUSION 1.4 TDCI AUTOMATIC

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
17 мај 14:19 Автомобили , Битола

Ford Fusion 1.4TdCi 141 000km -04

3 399 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток