Македонски | Shqip | English |
28 јан 18:59 Автомобили , Битола

FORD MONDEO NAJEVTINO KAJNAS

6 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун 09:14 Автомобили , Битола

FORD MONDEO 1.8 TD

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 22:06 Автомобили , Битола

Ford Mondeo 1.9td

1 050 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
14 дек 18:31 Автомобили , Битола

Ford Mondeo

1 800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр 15:49 Автомобили , Битола

FORD MONDEO DIZEL -01 zamena

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар 16:55 Автомобили , Битола

Ford Mondeo -94

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар 18:18 Автомобили , Битола

Ford Mondeo 1.8 td -95

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
07 дек 23:59 Автомобили , Битола

Ford Mondeo -01 2.0 115ks ful oprema

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
03 ное 15:59 Автомобили , Битола

FORD MONDEO -98

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
31 јул 20:44 Автомобили , Битола

Ford Mondeo -00

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
04 мај 08:01 Автомобили , Битола

Ford Mondeo -04 renta car automatic

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
03 мај 19:24 Автомобили , Битола

Ford Mondeo Ghia 2.0 -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 16:13 Автомобили , Битола

Ford Mondeo 2.0 TDCI -02

2 189 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр 20:05 Автомобили , Битола

FORD MONDEO TDCI 2.0 -02

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев 12:29 Автомобили , Битола

FORD MONDEO -98 ITNO

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев 15:26 Автомобили , Битола

FORD MONDEO -01 20. 116 TDDI

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
26 јан 10:18 Автомобили , Битола

FORD MONDEO 2.0 TDdi Ghia OPREMA -01

3 190 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан 12:55 Автомобили , Битола

Ford Mondeo -94 mozi zamena

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток