Македонски | Shqip | English |
27 дек 09:21 Автомобили , Битола

Nissan Terrano

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
27 дек 01:31 Автомобили , Битола

Nissan Terrano extra

5 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
30 мај 22:47 Автомобили , Битола

Nissan Terrano Disel 3000cc -04

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр 17:21 Автомобили , Битола

NISSAN TERRANO 4Х4 INTERCOOLER -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток