Македонски | Shqip | English |
Agila , 2
Antara , 3
Ascona , 3
Astra , 59
Calibra , 1
Combo , 1
Corsa , 30
Frontera , 5
Insignia , 2
Kadett , 7
Meriva , 4
Omega , 3
Rekord , 1
Signum , 1
Tigra , 6
Vectra , 24
Zafira , 2
18 јан 20:39 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.7 CDTI -05 PERFEKTNA

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
17 јан 15:56 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
17 јан 00:51 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.7CDTI 74KW 6 BRZINI COSMO

4 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
14 јан 17:39 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.3CDTI 90HP so 6 brzini

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан 16:52 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.2. NJOY (FULL)

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
11 јан 23:38 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3 CDTI 51 KW

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан 15:41 Автомобили , Битола

OPEL TIGRA 1.4 TWINTOP DesignEdition-09

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
10 јан 19:53 Автомобили , Битола

Opel Vectra super sostojba

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
02 јан 20:52 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74KW-101KS

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
02 јан 15:50 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74KW 101KS

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан 15:49 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.7 CDTI I 74 KW 101 KS -05

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан 15:48 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 55KW-75KS

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
26 дек 13:29 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3 CDTI -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 дек 00:18 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.4 AUTOMATIC TWINPORT COSMO

2 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
23 дек 19:31 Автомобили , Битола

Opel Frontera

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 ное 18:32 Автомобили , Битола

OPEL COMBO 1.3 MULTIJET 75KS SO 99.000KM

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
29 ное 17:09 Автомобили , Битола

Opel Astra

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
27 ное 09:52 Автомобили , Битола

OPEL ANTARA 2.0. CDI Enjoy PRV SOPSTVENIK

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 ное 09:25 Автомобили , Битола

OPEL TIGRA 1.4 twinport nova -09

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
15 ное 22:26 Автомобили , Битола

Opel Corsa c 1.3cdti -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 ное 16:41 Автомобили , Битола

OPEL MERIVA 1.7 cdti EXTRA NOVA -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 ное 21:02 Автомобили , Битола

OPEL CORSA

2 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
31 окт 07:59 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.3 dizel klimatronik

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
19 окт 14:12 Автомобили , Битола

Opel Frontera 2.2.dti

3 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт 19:53 Автомобили , Битола

Opel Vectra B 2.0 dti

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт 23:08 Автомобили , Битола

Opel Corsa

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
29 сеп 08:10 Автомобили , Битола

Opel Vectra B 2.0 dti

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 сеп 23:42 Автомобили , Битола

Opel Vectra

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
01 сеп 12:36 Автомобили , Битола

OPEL Kadett EXTRA registriran

850 ЕУР

Година: 1990
Километража: 120 000 - 129 999
26 авг 16:11 Автомобили , Битола

Opel Antara

15 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг 16:55 Автомобили , Битола

Opel Tigra 1.6

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг 14:19 Автомобили , Битола

Opel Kadett gsi 1. 8

700 ЕУР

Година: 1988
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг 10:09 Автомобили , Битола

Opel Kadett

600 ЕУР

Година: 1988
Километража: 140 000 - 149 999
29 јул 21:27 Автомобили , Битола

Opel Tigra 1.4 za delovi

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
19 јул 17:33 Автомобили , Битола

Opel Meriva 1.7 klima

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул 12:36 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.7CDTI

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул 08:30 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.3 CDTI special edition

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун 09:30 Автомобили , Битола

Opel Insignia 2.0 110 ks dizel Ful oprema

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
15 јун 15:47 Автомобили , Битола

Opel Omega

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
22 мај 15:41 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Astra 1.3 cdti OD GERMANIJA

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 20:55 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 12:40 Автомобили , Битола

Opel Rekord

1 200 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 13:07 Автомобили , Битола

Opel Astra GTC OPC

7 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
24 апр 21:38 Автомобили , Битола

Opel Corsa 1.2

4 790 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр 19:02 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3cdti KLIMA

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток