Македонски | Shqip | English |
12 јул 12:22 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.9 CDTI

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
09 јул 14:31 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74 KW 101KS

3 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул 21:54 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
03 јул 08:51 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.7CDTI 101KS COSMO

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
01 јул 02:27 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.4 benzin -00 godina

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
29 јун 08:54 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 101KS COSMO

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун 13:05 Автомобили , Битола

Opel Astra GTC 1.7 ISUZU 74KW

4 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 15:15 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.4

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан 17:39 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.3CDTI 90HP so 6 brzini

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
29 ное 17:09 Автомобили , Битола

Opel Astra

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул 12:36 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.7CDTI

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул 08:30 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.3 CDTI special edition

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 15:41 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Astra 1.3 cdti OD GERMANIJA

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 20:55 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 13:07 Автомобили , Битола

Opel Astra GTC OPC

7 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
13 апр 20:40 Автомобили , Битола

Opel Astra

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев 10:51 Автомобили , Битола

Opel Astra

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
18 окт 16:00 Автомобили , Битола

Opel Astra karavan -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
02 сеп 12:55 Автомобили , Битола

Opel Astra 2010 1.4 Turbo -10

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
12 авг 15:37 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA CABRIO BERTONE -96

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
20 јул 09:48 Автомобили , Битола

SE IZNAJMUVA OPEL ASTRA -96

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
06 јул 17:38 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.7 CDTI -04

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун 22:09 Автомобили , Битола

Opel Astra h -08

5 111 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
11 апр 14:26 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.4 H -05 vo odlicna sostojba

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
19 мар 00:54 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.7 D -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев 19:41 Автомобили , Битола

Opel Astra -02

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
04 јан 14:33 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.6 -99

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
30 дек 07:47 Автомобили , Битола

Opel Astra -93 Perfektna sostojba

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
28 дек 11:57 Автомобили , Битола

Opel Astra -93 ekstra

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
23 дек 18:20 Автомобили , Битола

Opel Astra -93

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
18 дек 19:12 Автомобили , Битола

Opel Astra -93 ekstra

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек 01:10 Автомобили , Битола

Opel Astra f 1.6 16v plin -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек 22:54 Автомобили , Битола

Opel Astra 1,7G -01 isuzu

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек 16:43 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA -93 EKSTRA

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
30 ное 17:41 Автомобили , Битола

Opel Astra Ekstra Sostojba -93

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
28 ное 18:10 Автомобили , Битола

Opel Astra -93

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
23 ное 14:40 Автомобили , Битола

Opel Astra -93

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
18 ное 22:03 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA -93 EKSTRA

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
08 ное 09:58 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA -93

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
30 окт 02:04 Автомобили , Битола

Opel Astra 1.6 16v -98

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт 19:06 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA -93

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт 17:14 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA -93 EKSTRA

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
13 окт 09:45 Автомобили , Битола

Opel Astra H 1.7CDTI ISUZU EURO4 -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
07 окт 16:38 Автомобили , Битола

Opel Astra -93 vo odlicna sostojba

950 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
06 окт 20:06 Автомобили , Битола

OPEL ASTRA G KARAVAN -99

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 сеп 12:00 Автомобили , Битола

Opel Astra -93 PERFEKTNA

950 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток