Македонски | Shqip | English |
02 мај 10:46 Автомобили , Битола

OPEL TIGRA 1.4 TWINTOP DesignEdition-09

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
16 авг 16:55 Автомобили , Битола

Opel Tigra 1.6

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул 21:27 Автомобили , Битола

Opel Tigra 1.4 za delovi

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
23 авг 20:31 Автомобили , Битола

Opel Tigra 1.6 -98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек 18:10 Автомобили , Битола

Opel Tigra 1.6 -98

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток