Македонски | Shqip | English |
06 јул 01:04
Линк
Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.2 -08

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999

06 јул 01:04 Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.2 -08

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
17 јун 18:22 Автомобили , Битола

Seat Ibiza 1.9 Dizel

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар 20:32 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT IBIZA Sport

3 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан 18:56 Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.4 TDI -04

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
03 сеп 12:42 Автомобили , Битола

Seat Ibiza 14mpi -99

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
14 авг 10:25 Автомобили , Битола

Seat Ibiza -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
10 окт 11:38 Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.4 TDI -07 REG DO 30.04.2016

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток