Македонски | Shqip | English |
Golf , 75
Passat , 38
T4 , 1
Beetle , 1
Bora , 2
Caddy , 4
Fox , 2
Lupo , 4
Phaeton , 2
Polo , 25
Sharan , 1
Tiguan , 1
Touareg , 3
Touran , 12
Vento , 4
Денес 12:23 Автомобили , Битола

VW Golf 3

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: > 500 000
Денес 08:50 Автомобили , Битола

VW Golf

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:12 Авто плац Автомобили , Битола

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS SERVISNA KNIGA NOVO

7 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:10 Авто плац Автомобили , Битола

VW TOURAN 1.9 TDI 77KW 105 KS MODEL -07 PERFEKT

5 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг 23:01 Авто плац Автомобили , Битола

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS SEGA UVEZEN OD GERMANIJA

4 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг 19:15 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 Trendline -08

4 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
20 авг 14:02 Автомобили , Битола

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS ITNO

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг 07:45 Автомобили , Битола

VW Caddy NE UVEZUVANO

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
18 авг 20:32 Автомобили , Битола

VW Golf 3 dizel karavan

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
18 авг 18:05 Автомобили , Битола

VW GOLF VI TDI PORCHE MK TOP PONUDA

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
17 авг 18:24 Автомобили , Битола

VW POLO 1.4 TDI ekonmicno odrzano i po ekstra cena

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 авг 12:30 Автомобили , Битола

VW FOX SEGA UVEZEN OD GERMANIJA

2 249 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг 14:00 Авто плац Автомобили , Битола

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 -05 AVTOMATIK

9 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг 10:47 Авто плац Автомобили , Битола

VW GOLF V 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
10 авг 10:46 Авто плац Автомобили , Битола

VW TOURAN 1.9 TDI 6 BRZINI -04

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг 12:16 Автомобили , Битола

VW Golf 3

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
31 јул 22:32 Автомобили , Битола

VW PASSAT 1.9tdi 105KS

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул 00:50 Автомобили , Битола

VW Polo 1.9 SDI

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул 21:37 Автомобили , Битола

VW LUPO

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
21 јул 23:42 Авто плац Автомобили , Битола

VW Golf 5 1.9 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул 09:29 Автомобили , Битола

VW Touran 1.9tdi.7 sed.klimatronik

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул 19:29 Автомобили , Битола

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE

5 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул 17:01 Автомобили , Битола

VW Golf 5 1.9 77kw GOAL klimatronik 129000km

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
07 јул 22:32 Автомобили , Битола

VW TOURAN 1.9TDI 105 Deutsche Auto

5 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул 16:51 Автомобили , Битола

VW Touran 2.0 tdi

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул 16:27 Автомобили , Битола

VW Golf V 1.9TDI 77kw 154000km perfektna sostoj

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
24 јун 00:15 Авто плац Автомобили , Битола

VW Golf 4 euro 4 od -04 sega uvoz

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун 16:10 Авто плац Автомобили , Битола

VW POLO 1,4 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун 17:30 Автомобили , Битола

VW T4 Kombi

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
08 јун 10:57 Авто плац Автомобили , Битола

VW Polo 1.9 euro 4 so 101 ks

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун 19:06 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун 23:52 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
03 јун 13:55 Автомобили , Битола

VW Vento TD 1.9

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 16:14 Автомобили , Битола

VW TOURAN 1.9 7sedista

6 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 11:00 Автомобили , Битола

VW Lupo 1.2 TDI 3L

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 12:36 Автомобили , Битола

VW GOLF 6 1.6 TDI

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 08:56 Автомобили , Битола

VW GOLF 5 V 1.9 TDI TRENDLINE FULL

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 14:01 Авто плац Автомобили , Битола

VW PASSAT 1.9 TDI -06

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 11:48 Автомобили , Битола

VW Golf GOAL klima 1.9tdi

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр 11:22 Автомобили , Битола

VW GOLF 3 1.9 TDI KLIMATRONIK FULL OPREM

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
29 апр 11:22 Автомобили , Битола

VW TOURAN 1.9TDI 105

5 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 апр 14:42 Авто плац Автомобили , Битола

VW PASSAT 1.9 TDI -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр 14:41 Авто плац Автомобили , Битола

VW PASSAT 1.9 TDI 2002 GOD

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр 18:48 Автомобили , Битола

VW Caddy dizel neuvezeno so zelen karton

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр 15:46 Автомобили , Битола

VW Lupo

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр 21:29 Авто плац Автомобили , Битола

VW Golf 5 1.9 TDI

5 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр 21:17 Авто плац Автомобили , Битола

Volksvagen Touran 1.9TDI

8 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр 23:21 Автомобили , Битола

VW Polo 1.4 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток