Македонски | Shqip | English |
20 јан 17:11 Автомобили , Битола

VW LUPO 1.0 MPI Registrirana so Zelen karton -02

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
26 јул 21:37 Автомобили , Битола

VW LUPO

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
28 мај 11:00 Автомобили , Битола

VW Lupo 1.2 TDI 3L

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр 15:46 Автомобили , Битола

VW Lupo

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 ное 11:06 Автомобили , Битола

VW Lupo -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток