Македонски | Shqip | English |
02 јан 01:24 Претпријатие Автомобили , Битола

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 -05 AVTOMATIK

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан 00:56 Претпријатие Автомобили , Битола

VW TOUAREG 2.5 TDI 4X4 -05

7 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек 10:52 Претпријатие Автомобили , Битола

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 -04

12 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 сеп 19:51 Автомобили , Битола

VW TOUAREG 2.5 TDI 4X4 R5 MODEL -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток