Македонски | Shqip | English |
17 дек 16:32 Автомобили , Битола

Yugo Tempo

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
03 сеп 21:17 Автомобили , Битола

Yugo Tempo 1.1 TNG

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
07 мар 16:13 Автомобили , Битола

Yugo Tempo 1.0

400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток