Македонски | Shqip | English |

Денес 13:11 Автомобили , Битола

AUDI A3 S-line -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:27 Автомобили , Битола

RENAULT ESPACE

280 000 МКД

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:20 Автомобили , Битола

Toyota Yaris 14 D4D

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:48 Автомобили , Битола

JAGUAR S-TYPE EXECUTIVE 2.7D V6 BI TURBO

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:11 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.4 16V 86 HP

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:38 Автомобили , Битола

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:06 Автомобили , Битола

Mercedes-Benz C200 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:46 Претпријатие Автомобили , Битола

Mercedes-Benz C 200 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:33 Автомобили , Битола

Toyota Corolla Verso

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:07 Автомобили , Битола

Suzuki Swift 1.3 50kw prv gazda top sostojba

899 ЕУР

Година: 1998
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 18:41 Автомобили , Битола

PEUGEOT 206 KAKO NOV

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 17:25 Автомобили , Битола

Audi A4 tdi

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:01 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.9 TDI 74KW-101KS

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:21 Автомобили , Битола

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:49 Автомобили , Битола

Mercedes-Benz A 180 elegance cdi

1 980 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 02:31 Автомобили , Битола

Audi A4 S-line

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
10 дек. 19:20 Автомобили , Битола

MERCEDES ML 320 CDI SWISS PREMIUM EDICION 4MATIC

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 дек. 18:59 Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3 CDTI

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
10 дек. 18:47 Автомобили , Битола

BMW 320

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
10 дек. 17:59 Автомобили , Битола

FIAT BRAVO

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
10 дек. 16:10 Автомобили , Битола

CITROEN XSARA 2.0 TDI 90 KS

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 13:30 Автомобили , Битола

Mercedes Benz Ml 320 cdi 4 matic

12 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 12:38 Автомобили , Битола

Toyota Hilux

Година: 1987
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 12:00 Автомобили , Битола

Renault Espace 2.2 dci

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
10 дек. 11:37 Автомобили , Битола

Opel Astra GTC Cosmo 1.9 CDTI 120ks -06

4 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
10 дек. 11:25 Автомобили , Битола

Renault Laguna -07

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 23:56 Претпријатие Автомобили , Битола

Citroen Nemo tovarno

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 40 000 - 44 999
09 дек. 21:18 Претпријатие Автомобили , Битола

ALFA ROMEO 159 1.9JTD-120 KS UNIKAT NOVA

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 21:17 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL VECTRA C 1.9 CDTI MODEL -06 PERFEKTNA

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток