Македонски | Shqip | English |

Денес 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 09:52 Станови , Битола

Se izdava stan od 73m2 vo Bitola

Број на соби: 3
Вчера 23:57 Станови , Битола

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:48 Станови , Битола

Se izdava stan pod kirija

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 23:48
Линк
Куќи/Вили , Битола

Se izdava sprat od kuka pod kirija

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 17:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 17:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 14:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
Вчера 13:26 Станови , Битола

Stan na Prilepska 53

22 700 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 13:22 Станови , Битола

STAN VO BITOLA

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:51 Станови , Битола

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
Вчера 08:55 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo selo Rastani

26 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
16 јун. 20:40 Куќи/Вили , Битола

KUKA VO NAS G ORIZARI BITOLA DO BAL BANJA

Број на соби: 9
Површина: 200
16 јун. 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 јун. 11:55 Куќи/Вили , Битола

Hitno

45 000 ЕУР

Број на соби: 8
15 јун. 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Кон почеток