Македонски | Shqip | English |
13 јун. 18:29
Линк
Куќи/Вили , Битола

Kuka Nova Bitola

106 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Вчера 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
14 јун. 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
14 јун. 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
14 јун. 12:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
13 јун. 18:29 Куќи/Вили , Битола

Kuka Nova Bitola

106 000 ЕУР

Број на соби: > 10
13 јун. 15:39
Линк
Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 јун. 03:25 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bistrica

65 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 190
06 јун. 09:44 Куќи/Вили , Битола

Vikendica vo selo Kazani Rajska Gradina

17 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Површина: 110
02 јун. 18:45 Куќи/Вили , Битола

KUKA VO STRCIN

100 000 ЕУР

Број на соби: 5
31 мај 19:39 Куќи/Вили , Битола

Imot

65 000 ЕУР

Број на соби: 8
30 мај 08:23 Куќи/Вили , Битола

Ekstra kuka so Letnikovec

Број на соби: 5
23 мај 20:39 Куќи/Вили , Битола

Kuka komplet namestena Bitola itno

Број на соби: 10
Површина: 140
21 мај 22:15 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 90m2 vo Bitola

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
19 мај 01:57 Куќи/Вили , Битола

Stara kuka za mesto

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 мај 09:21 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 160
10 мај 13:52 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo selo Rastani

Број на соби: 4
Површина: 90
Кон почеток