Македонски | Shqip | English |

18 јун. 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
18 јун. 09:52 Станови , Битола

Se izdava stan od 73m2 vo Bitola

Број на соби: 3
18 јун. 03:31 Автомобили , Битола

Audi A4 S-line

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
17 јун. 23:57 Станови , Битола

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
17 јун. 23:48 Станови , Битола

Se izdava stan pod kirija

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
17 јун. 23:48
Линк
Куќи/Вили , Битола

Se izdava sprat od kuka pod kirija

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
17 јун. 23:48 Автомобили , Битола

Zastava 101 skala 55

300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун. 21:16 Автомобили , Битола

OPEL ZAFiRA 1.7CDTI 110KS -12 NA 118.000KM

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
17 јун. 20:44 Автомобили , Битола

Citroen Xsara 1.9 D

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
17 јун. 18:59 Автомобили , Битола

FIAT BRAVO

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
17 јун. 17:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
17 јун. 17:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
17 јун. 17:10 Автомобили , Битола

CITROEN XSARA 2.0 TDI 90 KS

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 15:54 Автомобили , Битола

Citroen C3 1.4 HDI

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток