Македонски | Shqip | English |

Вчера 23:40
Линк
Автомобили , Битола

Opel Vectra 2.0 DTI

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:32 Автомобили , Битола

Fiat Brava 1.6 16v 103 KS

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:28 Автомобили , Битола

FORD KA 1.3 0DLICEN

1 130 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:22 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.0 BENZIN REGISTRIRANA DO 5.2020

1 290 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:15 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 90m2 vo Bitola

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 21:55 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:44 Автомобили , Битола

Citroen Xsara 1.9 D

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 19:28 Станови , Битола

Se izdava kompletno namesten stan vo Oblasta

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 18:59 Автомобили , Битола

FIAT BRAVO

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 17:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 17:10 Автомобили , Битола

CITROEN XSARA 2.0 TDI 90 KS

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:06 Автомобили , Битола

VW Passat vo top sostojba

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 15:22 Автомобили , Битола

FORD FOCUS 1.6

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 14:30 Автомобили , Битола

Mercedes Benz Ml 320 cdi 4 matic

12 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
Кон почеток