Македонски | Shqip | English |

Вчера 20:49 Станови , Битола

Se Izdava Luksuzno Namesten Stan Vo Bitola

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Вчера 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT BITOLA

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 02:56
Линк
Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bistrica

65 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 190
25 мај 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
25 мај 17:35 Станови , Битола

Se izdava stan za stranci vo Bitola

Број на соби: 2
Површина: 50
25 мај 13:00 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN NA UL PARTIZANSKA

Број на соби: 2,5
Површина: 60
25 мај 09:02 Станови , Битола

Se izdava opremen stan

Број на соби: 2
Површина: 50
24 мај 17:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
24 мај 17:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
24 мај 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
24 мај 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
24 мај 14:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
24 мај 13:26 Станови , Битола

Stan na Prilepska 53

22 700 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
24 мај 13:22 Станови , Битола

STAN VO BITOLA

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 мај 12:51 Станови , Битола

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
24 мај 12:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
23 мај 20:39 Куќи/Вили , Битола

Kuka komplet namestena Bitola itno

Број на соби: 10
Површина: 140
Кон почеток