Македонски | Shqip | English |
Вчера 02:56
Линк
Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bistrica

65 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 190

Денес 12:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
Вчера 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT BITOLA

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 02:56
Линк
Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bistrica

65 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 190
25 мај 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
24 мај 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
24 мај 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
23 мај 20:39 Куќи/Вили , Битола

Kuka komplet namestena Bitola itno

Број на соби: 10
Површина: 140
22 мај 08:44 Куќи/Вили , Битола

Ekstra kuka so Letnikovec

Број на соби: 5
21 мај 22:15 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 90m2 vo Bitola

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
19 мај 01:57 Куќи/Вили , Битола

Stara kuka za mesto

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 мај 09:21 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 160
10 мај 13:52 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo selo Rastani

Број на соби: 4
Површина: 90
03 мај 02:12 Куќи/Вили , Битола

Se iznajmuva kuka vo centarot na Bitola

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
02 мај 18:02 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
30 апр. 23:59 Куќи/Вили , Битола

KUKA VO BLIZINA NA OBLASTA

40 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
22 апр. 17:49 Куќи/Вили , Битола

NAMESTEN SPRAT OD KUKA 70m2 VO BITOLA

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
22 апр. 17:47 Куќи/Вили , Битола

NAMESTEN SPRAT OD KUKA 70m2 VO BITOLA

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
18 апр. 17:11 Куќи/Вили , Битола

Cel imot vo Lavci Bitola Itno

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 150
Кон почеток