Македонски | Shqip | English |
20 мар 17:53 Автомобили , Битола , Могила

BMW 118 d

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар 17:53 Автомобили , Битола , Могила

VW Golf 5 1.9

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
21 фев 21:52 Автомобили , Битола , Могила

MERCEDES-BENZ MOZNA E ZAMENA ZA TRAKTOR

4 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев 12:59 Автомобили , Битола , Могила

Mercedes C 200

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек 18:30 Автомобили , Битола , Могила

Audi A4 1.9 tdi 131 ks

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек 17:44 Автомобили , Битола , Могила

Mercedes C 200 cdi

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек 16:47 Автомобили , Битола , Могила

Renault Megane

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
19 окт 08:45 Автомобили , Битола , Могила

Acura MDX

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
16 сеп 14:32 Автомобили , Битола , Могила

HYUNDAI Accent

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
08 јул 17:56 Автомобили , Битола , Могила

Fiat Uno zacuvano moze zamena za td

750 ЕУР

Година: 1985
Километража: 10 000 - 14 999
26 јун 22:18 Автомобили , Битола , Могила

Mercedes E 270

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун 14:31 Автомобили , Битола , Могила

Yugo 55 itno

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
31 мај 15:24 Автомобили , Битола , Могила

Zastava 750

250 ЕУР

Година: 1983
Километража: 5 000 - 9 999
17 мај 11:55 Автомобили , Битола , Могила

VW Golf 4

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр 19:11 Автомобили , Битола , Могила

VW GOLF 4 1.9 TDI 116ks 6BR HIGH LINE

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток