Македонски | Shqip | English |

Денес 13:00 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN NA UL PARTIZANSKA

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 09:02 Станови , Битола

Se izdava opremen stan

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 01:21 Станови , Битола

Se izdava namesten stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Вчера 17:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 17:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 14:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
Вчера 13:26 Станови , Битола

Stan na Prilepska 53

22 700 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 13:22 Станови , Битола

STAN VO BITOLA

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:51 Станови , Битола

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 17:01 Станови , Битола

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
21 мај 21:55 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 мај 19:28 Станови , Битола

Se izdava kompletno namesten stan vo Oblasta

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 мај 13:41 Станови , Битола

Se izdava stan za stranci vo Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 60
20 мај 20:31 Станови , Битола

Se izdava kompletno opremen stan

Број на соби: 4
Површина: 70
20 мај 15:09 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA BITOLA

Број на соби: 3
Површина: 50
19 мај 10:18 Станови , Битола

Stan za stranci 70 m2 vo strog centar

Број на соби: 3
Површина: 70
19 мај 10:02 Станови , Битола

Apartman za stranci vo strog centar

Број на соби: 3
Површина: 100
19 мај 09:54 Станови , Битола

Apartman za stranci vo centar

Број на соби: 4
Површина: 100
18 мај 15:03 Станови , Битола

Stan vo centar na Bitola

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
18 мај 12:31 Станови , Битола

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 18:44 Станови , Битола

Stan na Sirok Sokak do Milenium

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 мај 11:46 Агенција за недвижности Станови , Битола

STRCIN SE IZDAVA NOVA KUKA LUKSUZNO OPREMENA

470 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
14 мај 16:34 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

Број на соби: 4
Површина: 60
13 мај 15:18 Станови , Битола

Stan LUKSUZEN 110m2

Број на соби: 4
Површина: 110
10 мај 22:51 Станови , Битола

Se izdava stan vo Bitola for rent

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Кон почеток