Македонски | Shqip | English |

01 мај 19:40 Станови , Битола

Stan vo Bitola

550 ЕУР

Број на соби: 2,5
01 мај 19:40 Автомобили , Битола

OPEL ZAFIRA2.2 KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 мај 14:30 Автомобили , Битола

Opel Ascona

450 ЕУР Намалена цена

Година: 1981
Километража: 120 000 - 129 999
01 мај 12:30 Автомобили , Битола

BMW 316D 116KS FACE LIFT NOVO-12 top cena ITNO.

7 800 МКД

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
01 мај 03:40 Автомобили , Битола

Vw golf 1.9tdi 90ks 66kw klima

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
30 апр. 23:59 Куќи/Вили , Битола

KUKA VO BLIZINA NA OBLASTA

40 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
30 апр. 23:59 Автомобили , Битола

BMW X3 x-line sportpaket

23 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
30 апр. 22:43 Автомобили , Битола

MERCEDES E 350CDI AVANGARD -10 1god garancija.

15 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 21:55 Автомобили , Битола

Opel Astra

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
30 апр. 21:47 Станови , Битола

Se izdava stan za stranci

Број на соби: 5
Површина: 100
30 апр. 21:05 Автомобили , Битола

Peugeot 308 HDi FAP 110 -08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
30 апр. 20:43 Автомобили , Битола

Honda Civic

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 13:31 Автомобили , Битола

Fiat Brava

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 08:28 Станови , Битола

Se izdava stan od 73m2 vo Bitola

Број на соби: 3
29 апр. 23:44 Станови , Битола

Stan od 60m2 vo Bitola

35 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
29 апр. 21:20 Автомобили , Битола

Audi A4 Cabrio

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 19:20 Автомобили , Битола

VW TOURAN 1.9 TDI

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
28 апр. 18:34 Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ E 220 CDI EVO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 14:46 Станови , Битола

Stan od 87m2 vo Bitola mozi zamena

Број на соби: 4
28 апр. 12:21 Автомобили , Битола

Opel Astra

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
28 апр. 12:17 Автомобили , Битола

Lada Niva 4x4

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток