Македонски | Shqip | English |

17 мар. 23:38 Автомобили , Битола

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 23:27 Куќи/Вили , Битола

Kuka so dva vleza vo Bitola

Број на соби: 6
Површина: 110
17 мар. 23:03 Автомобили , Битола

Ford Fiesta 1.2

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
17 мар. 22:33 Автомобили , Битола

Toyota Corolla Verso

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 22:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
17 мар. 18:41 Автомобили , Битола

PEUGEOT 206 KAKO NOV

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
17 мар. 17:55 Куќи/Вили , Битола

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
17 мар. 17:41 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C3 1.1i -07 REDIZAJN

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
17 мар. 17:25 Автомобили , Битола

Audi A4 tdi

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 мар. 17:12 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
17 мар. 16:30 Автомобили , Битола

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 16:10 Автомобили , Битола

VW GOLF 3 1.9 TDI 66kw 90ks JOKER

1 899 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 15:21 Станови , Битола

Dupleks luksuzen stan vo Bitola povolno

Број на соби: 4
Површина: 120
17 мар. 14:13 Автомобили , Битола

Opel Astra H OPC line GTC 150 ks

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 12:00 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN NA UL PARTIZANSKA

Број на соби: 2,5
Површина: 60
17 мар. 09:14 Автомобили , Битола

Mercedes-Benz E 250 TD -99

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток