Македонски | Shqip | English |

12 фев. 14:37 Станови , Битола

Stan od 64m2 vo Bitola

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 фев. 10:50 Автомобили , Битола

BMW X5 -08

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
12 фев. 08:44 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 300m2 vo Bitola

Број на соби: 10
11 фев. 17:44 Автомобили , Битола

Mercedes Benz C250 turbo dizel -96

3 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 16:43 Куќи/Вили , Битола

Plac i vila vo Bratindol

Број на соби: 5
Површина: 120
09 фев. 22:34 Автомобили , Битола

Mazda 323 -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 20:57 Автомобили , Битола , Могила

Mercedes C 270 CDI -01

5 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 20:29 Автомобили , Битола

Mazda 323 -00 Itno

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 20:05 Автомобили , Битола

Ford Escort -97

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
09 фев. 14:47 Автомобили , Демир Хисар

MERCEDEZ BENZ 190E -98 CENATA NE FIKSNA

1 450 ЕУР

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 08:44 Станови , Битола

Stan od 76m2 vo Bitola

Број на соби: 6
08 фев. 22:18 Автомобили , Ресен

Renault Kangoo -09 moze i zamena

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
08 фев. 13:57 Автомобили , Ресен

Mercedes C 270 cdi -01

5 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
07 фев. 22:48 Станови , Битола

Stan od 80m2 vo nova Bitola

53 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 фев. 16:31 Автомобили , Битола

Mercedes C 200 CDI -08

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
07 фев. 00:14 Автомобили , Битола

CHEVROLET CRUZE 1.6 NOV -11

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
06 фев. 22:15 Автомобили , Битола

Peugeot 206 xs 1.4 sportski -02

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток