Македонски | Shqip | English |

24 мај 21:29 Автомобили , Битола

VW Passat vo top sostojba

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 20:53 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW X5 3.0d M REDIZAJN -04-zamena TOP CENA

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 20:44 Автомобили , Битола

Citroen Xsara 1.9 D

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
24 мај 18:59 Автомобили , Битола

FIAT BRAVO

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
24 мај 17:52 Автомобили , Битола

Renault Megane -05 cabrino 1.6 dynamique benzin

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 17:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
24 мај 17:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
24 мај 17:10 Автомобили , Битола

CITROEN XSARA 2.0 TDI 90 KS

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
24 мај 15:22 Автомобили , Битола

FORD FOCUS 1.6

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
24 мај 14:30 Автомобили , Битола

Mercedes Benz Ml 320 cdi 4 matic

12 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 14:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
24 мај 13:38 Автомобили , Битола

Toyota Hilux

Година: 1987
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 13:37 Автомобили , Битола , Могила

Mercedes C200 CDI redesign

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
Кон почеток