Македонски | Shqip | English |

12 јан. 18:17 Автомобили , Битола

AUDI A6 2.0TDI 140KS KAKO NOVA ZAMENA

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 18:17 Автомобили , Битола

AUDI A6 2.0 TDI 177KS 8G TRONIK KAKO NOVO

22 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 14:11 Куќи/Вили , Битола

Kuka so dvorno mesto vo Bitola

100 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 180
10 јан. 17:19 Автомобили , Битола

FIAT TIPO

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 10:56 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA BITOLA

Број на соби: 3
Површина: 50
09 јан. 08:26 Автомобили , Битола

VW SHARAN 1.9TDI 116PS

7 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 21:53 Автомобили , Битола

OPEL VECTRA 1.9CDTI 12/2006 COSMO KOZA XENON PDC

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
08 јан. 19:17 Автомобили , Битола

Mitsubishi lancer 2.0 disel

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 18:37 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ C 220 CDI

6 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 18:25 Автомобили , Битола

Opel Insignia

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан. 09:38 Автомобили , Битола

Renault Megane 2.0 dci

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 21:31 Автомобили , Битола

Fiat Punto 1.3

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток