Македонски | Shqip | English |
20 мај 19:33
Link:
Автомобили , Битола

Peugeot 407 SW 2.0 HDI 136hp ITNO

3 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:29
Link:
Автомобили , Битола

VW Passat vo top sostojba

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

04 мај 03:54 Автомобили , Битола

VW VOLKSVAGEN GOLF 2002 1.9 TDI EKSTRA HIGH LINE

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
04 мај 00:53 Автомобили , Битола

Mercedes e 270

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 11:27 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA 1.3 DIZEL -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 02:12 Куќи/Вили , Битола

Se iznajmuva kuka vo centarot na Bitola

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
02 мај 19:03 Автомобили , Битола

BMW 118d 143 ks Facelift -07

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 18:02 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
02 мај 13:07 Станови , Битола

STANOVI VO BITOLA

Број на соби: 5
02 мај 12:54 Автомобили , Битола

Ford Mondeo

1 350 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
01 мај 19:40 Автомобили , Битола

OPEL ZAFIRA2.2 KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 мај 19:40 Станови , Битола

Stan vo Bitola

550 ЕУР

Број на соби: 2,5
01 мај 14:30 Автомобили , Битола

Opel Ascona

450 ЕУР Price Reduced

Година: 1981
Километража: 120 000 - 129 999
01 мај 12:30 Автомобили , Битола

BMW 316D 116KS FACE LIFT NOVO-12 top cena ITNO.

7 800 МКД

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток