Македонски | Shqip | English |

Денес 06:50 Автомобили , Битола

1.8 120ks mozna zamena za skuter do 50cc

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:49 Станови , Битола

Se Izdava Luksuzno Namesten Stan Vo Bitola

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Вчера 19:33 Автомобили , Битола

Alfa Romeo 147 1.9Jtd 116hp -03 Odlicna

1 880 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:25 Автомобили , Битола

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110FAP SWISS EDITION CH

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:25 Автомобили , Битола

AUDI A4 1.9 TDI 81 kw 110 ks REDIZAJN

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:47 Автомобили , Битола

VW Passat 1.9 ITNO

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 16:21 Автомобили , Битола

VW PASAT HIGHLINE 1.9TDI 105 KS -08 REDIZAJN

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT BITOLA

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:27 Автомобили , Битола

RENAULT ESPACE

216 000 МКД Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:27 Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ E300 HYBRID

34 599 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:20 Автомобили , Битола

Toyota Yaris 14 D4D

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:48 Автомобили , Битола

JAGUAR S-TYPE EXECUTIVE 2.7D V6 BI TURBO

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:32 Автомобили , Битола

MERCEDES C220CDI 125KW -07 ELEGANCE AVTOMATIK

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:09 Автомобили , Битола

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 08:18 Автомобили , Битола

Peugeot 206

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 02:56
Линк
Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bistrica

65 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 190
Вчера 00:39 Автомобили , Битола

Mazda 6 1.8 120ks euro 4 Redizajn

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 00:39 Автомобили , Битола

Alfa Romeo 156 2.4jtd PALI VOZI

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:38 Автомобили , Битола

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 23:33 Автомобили , Битола

Toyota Corolla Verso

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Кон почеток