Македонски | Shqip | English |

Денес 02:31 Автомобили , Битола

Audi A4 S-line

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 20:47 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.7CDTI REDIZAJN MODEL -08 114.500

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 20:13 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C4 1.6 HDI VTR PAKET UNIKAT EDINSTVEN

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:13 Претпријатие Автомобили , Битола

PEUGEOT 308 1.6HDI MODEL -08 133.500 KM-NOVO

4 699 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:12 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL VECTRA C 1.9 CDTI MODEL -06 PERFEKTNA

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:12 Претпријатие Автомобили , Битола

ALFA ROMEO 159 1.9JTD-120 KS UNIKAT NOVA

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:12 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT LEON 1.9 TDI -105 KS MODEL -07 PERFEKTEN

4 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:08 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA 1.7 CDTI REDIZAJN MODEL -08 NOVA

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:44 Автомобили , Битола

Citroen Xsara 1.9 D

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 17:59 Автомобили , Битола

FIAT BRAVO

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 16:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 16:10 Автомобили , Битола

CITROEN XSARA 2.0 TDI 90 KS

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 13:30 Автомобили , Битола

Mercedes Benz Ml 320 cdi 4 matic

12 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:38 Автомобили , Битола

Toyota Hilux

Година: 1987
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:37 Автомобили , Битола , Могила

Mercedes C200 CDI redesign

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
Кон почеток