Македонски | Shqip | English |
Денес 13:31 Автомобили , Валандово

VW Passat 1.9 tdi

2 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
17 апр 21:38 Автомобили , Валандово

BMW 745d individual

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр 21:21 Автомобили , Валандово

VW PASSAT 1.9 131ks

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр 13:01 Автомобили , Валандово

VW Golf 4 1.9 TDI 90HP

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
11 апр 15:55 Автомобили , Валандово

Peugeot 3008

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
07 апр 19:59 Автомобили , Валандово

Citroen C2

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр 17:57 Автомобили , Валандово

Opel Astra H GTC 1.9TDCI

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
25 мар 13:03 Автомобили , Валандово

VOLVO S60 D5 165ks

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар 09:26 Автомобили , Валандово

MERCEDES E 270

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
07 мар 12:35 Автомобили , Валандово

Fiat 500L Twinair 105hk Lounge

5 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
11 фев 22:28 Автомобили , Валандово

Audi A8 3.0 tdi quattro

12 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 јан 18:22 Автомобили , Валандово

Peugeot 206 sedan

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
20 јан 20:27 Автомобили , Валандово

Mercedes-Benz E 250

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
10 јан 02:43 Автомобили , Валандово

Mercedes 200D

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан 21:49 Автомобили , Валандово

Hyundai Santa Fe

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
04 јан 02:37 Куќи/Вили , Валандово

Kuka od 120m2 vo selo Josifovo

23 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
28 дек 07:40 Автомобили , Валандово

BMW X5 xDrive50i 2011

4 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
27 дек 18:01 Автомобили , Валандово

Ford Mondeo

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек 01:31 Автомобили , Валандово

VOLVO S60.2.4.D5

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек 02:33 Автомобили , Валандово

Mercedes C 200

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток