Македонски | Shqip | English |

04 јан. 02:37 Куќи/Вили , Валандово

Kuka od 120m2 vo selo Josifovo

23 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
28 дек. 07:40 Автомобили , Валандово

BMW X5 xDrive50i 2011

4 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
27 дек. 18:01 Автомобили , Валандово

Ford Mondeo

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 01:31 Автомобили , Валандово

VOLVO S60.2.4.D5

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 02:33 Автомобили , Валандово

Mercedes C 200

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
18 ноем. 21:46 Автомобили , Валандово

MINI Cooper 1.6 115 ks

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 16:46 Автомобили , Валандово

Fiat Brava

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 14:42 Автомобили , Валандово

BMW 530 d

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 16:49 Автомобили , Валандово

PEUGEOT 206CC 1.6 16V

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт. 10:15 Автомобили , Валандово

PEUGEOT 307 CC FULL OPREMA AVTOMATSKI MENUVAC

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 12:49 Автомобили , Валандово

VW Polo 1.4l motor 4 vrati CENATA NE E FIKSNA

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
01 окт. 13:35 Автомобили , Валандово

Seat Ibiza Cupra 1.8T Stage 3 250Hp -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
28 септ. 15:32 Автомобили , Валандово

RENAULT LAGUNA 1.9 dci full ZAMENA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 23:38 Автомобили , Валандово

Audi 80 plin atest registrirano

1 200 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
Кон почеток