Македонски | Shqip | English |

Денес 19:51 Автомобили , Велес , Чашка

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 16:24 Претпријатие Автомобили , Велес

CITROEN C1 1.0 plus PLIN -07

3 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:46 Претпријатие Автомобили , Велес

B180 CDI-07 SPORT AVANGARDE

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 12:15 Претпријатие Автомобили , Велес

MERIVA 1.7 CDTI -04 KAKO NOVA

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:10 Автомобили , Велес

Fiat Punto 1.2 8v

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 12:10 Автомобили , Велес

Punto 1.2 8v

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 11:09 Автомобили , Велес

Renault Grand Scenic

6 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:23 Претпријатие Автомобили , Велес

RENAULT LAGUNA 1.9 -07 NAVI AVTOALEX

4 280 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:57 Автомобили , Велес

Peugeot 308

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 16:41 Претпријатие Автомобили , Велес

CITROEN C5 2.0HDI -06 AVTO ALEX NOVO

3 580 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:28 Автомобили , Велес

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI NEWFACE

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 13:57 Автомобили , Велес

Audi A4 Avant Multitronic

13 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:43 Претпријатие Автомобили , Велес

MAZDA 2 1.4D-68ks -08 KAKO NOVA

3 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
22 фев 15:12 Автомобили , Велес

Audi A4 TDI -12 143hp MNOGU ZACUVANA

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев 12:08
Линк
Станови , Велес

Kuka od 110m2 vo Veles

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
22 фев 11:42 Автомобили , Велес

BMW X3 3.0d automatic 4x4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев 09:30 Претпријатие Автомобили , Велес

SMART FORFOUR 1.5CDI PANORAMA

2 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев 09:30 Претпријатие Автомобили , Велес

FORD FIESTA 1.4 TDCI 68ks

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев 09:18 Претпријатие Автомобили , Велес

PEUGEOT 407 2.0 HDI AVTOALEX

4 780 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев 22:33 Автомобили , Велес

PEUGEOT 406

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
21 фев 21:44
Линк
Автомобили , Велес

Mercedes C 200 CDI

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток