Македонски | Shqip | English |
Вчера 22:20
Линк
Автомобили , Велес

Audi A6 2.0 TDI

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:26
Линк
Автомобили , Велес

BMW X5 3.0 SD 286 HP Bi-Turbo

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 18:29 Автомобили , Велес

SEAT LEON 1.9 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:16 Автомобили , Велес

Alfa Romeo 156 ekstra

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:12 Автомобили , Велес

BMW 530 D E60

9 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:04 Автомобили , Велес

MERCEDES VIANO VO ODLICNA SOSTOJBA

11 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:43 Автомобили , Велес

MERCEDES C 270 PRV SOPSTVENIK

8 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:11 Авто плац Автомобили , Велес

KIA CARENS 2.0 CRDI -05 Avto Alex

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 07:57 Авто плац Автомобили , Велес

Opel Meriva 1.6 benzin -05

2 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:54 Авто плац Автомобили , Велес

SEAT IBIZA 1.4 TDI FACELIFT

4 190 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 07:53 Авто плац Автомобили , Велес

Alfa Romeo 147 jtdm -07

3 790 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:20
Линк
Автомобили , Велес

Audi A6 2.0 TDI

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:54 Автомобили , Велес

RENAULT MEGANE 1.9 DCI

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:26
Линк
Автомобили , Велес

BMW X5 3.0 SD 286 HP Bi-Turbo

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:47 Автомобили , Велес

Citroen Xantia moze zamena

25 000 МКД

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:25 Автомобили , Велес

RENAULT ESPACE -04 2.2 DCI

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:25 Автомобили , Велес

Mercedes A classa 180 cdi

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:57 Авто плац Автомобили , Велес

SEAT IBIZA 1.2 -02 ODLICNA

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 11:39 Автомобили , Велес

VW GOLF 2.0 TDI 140ks sportline

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:34 Автомобили , Велес

VW GOLF 3 1.9 GT TDI 110KS FULL OPREMA KLIMA

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:22 Автомобили , Велес

Audi A3

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун 18:07 Автомобили , Велес

Renault Megane

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
25 јун 16:19 Автомобили , Велес

KIA SPORTAGE

16 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
25 јун 14:55 Автомобили , Велес

Mercedes VIANO 2.2 ODLICNA SOSTOJBA

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
25 јун 14:51 Автомобили , Велес

MAZDA 6 2.0 TD NEUVEZUVANA Prv gazda

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун 12:49 Автомобили , Велес

Ford Mondeo

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 20 000 - 24 999
25 јун 01:44 Автомобили , Велес

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
24 јун 22:34 Автомобили , Велес

VW Golf 5 plus tdi -05

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 јун 22:14 Автомобили , Велес

Audi A4 benzin plin

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
24 јун 18:40 Автомобили , Велес

Seat Toledo 1.9d

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун 17:43 Авто плац Автомобили , Велес

FORD MONDEO TITANIUM 2.0 TDCI

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун 15:42 Автомобили , Велес

Opel Zafira 1.9 Combo FULL -06

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
24 јун 14:37 Автомобили , Велес

Seat Toledo registrirana do -18 05

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун 13:47 Авто плац Автомобили , Велес

VW GOLF 4 1.9 TDI 116 KS HIGH LINE -00 avto alex

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
24 јун 12:03 Автомобили , Велес

VW Polo 1.6

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
24 јун 09:03 Авто плац Автомобили , Велес

VW POLO FOX 1.2i -10 AVTOALEX NOVO

4 680 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
24 јун 08:28 Автомобили , Велес

VW Golf 4 tdi PD 101ks moze zamena

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток